DEĞİŞİM/ İADE ŞARTLARI

 

 

📍Almış olduğunuz ürününü değişim şartlarına uymak zorunluluğu ile 7 (yedi) günlük süre içinde, teslim aldığınız şekli ile göndererek değişim yapabilirsiniz.

 

📍Ürün bedeni/ rengi olmadığı durumlarda veya üründe bir hata mevcutsa size daha iyi yardımcı olabilmemiz için ürün teslim alındıktan sonra en geç 3 gün içinde iletişim numaralarımızdan bize bildirmelisiniz.

 

 

Siparişinizi instagram DM üzerinden verdiyseniz verdiğiniz hesaptan; Whatsapp hattımızdan verdiyseniz sipariş verdiğiniz numaradan, web sitemizden verdiyseniz müşteri hizmetleri numaramızdan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

DEĞİŞİM: Değişim sebebinizi iletişim kanallarımızdan ekip arkadaşlarımıza iletip değiştirmek istediğiniz ürünün adınıza ayırıldığı bilgisini aldıktan sonra ürüne zarar gelmeyecek şekilde paketleyip bizden alacağınız anlaşma kodu ile en geç üç gün içinde Yurtiçi/MNG kargoyla göndermelisiniz.  Farklı bir kargo şirketi ile göndermek isterseniz ücreti karşılamak ve bize bildirmek şartıyla gönderim yapabilirsiniz.

📍Ürüne bir zarar gelmeyecek şekilde paketleme yapılmadığı ve buna bağlı olarak oluşabilecek hasarlarda ürün bedeli alıcıdan tahsil edilir.

 

Değişimlerde kargo ücretinin belirlenen kısmı alıcıya aittir. Bu tutar 20tldir. Değişimlerde; gönderdiğiniz kargoyu ücret ödemeden alıcı ödemeli olarak gönderecek, yeni gelen kargonuzu teslim alırken ödeme yapacaksınız.

 

İADE: Renk/Beden değişimi yapabileceğiniz ürün mevcut değilse: İade işlemleri için ürünü teslim aldıktan sonra 3 gün içinde bize ulaşarak iade talebinizi bildirmelisiniz. Ekip arkadaşlarımızla hesap no/IBAN bilgilerinizi sipariş verdiğiniz yerden(instagram/ Whatsapp) paylaşmalısınız. Ürüne zarar gelmeyecek şekilde paketleyip bizden alacağınız anlaşma kodu ile en geç üç gün içinde Yurtiçi kargoyla göndermelisiniz. Kargo tarafımıza ulaştıktan sonra, ödemiş olduğunuz toplam tutardan en geç üç iş günü içinde, gelen(20TL) ve giden(20 TL) kargo tutarları düşülerek iadeniz yapılmış olacaktır. İadelerde kargo ücretleri alıcıya aittir. 

 

ÖNEMLİ!

  • ÜRÜNLERİMİZ PAKETLEME ESNASINDA İNCELENEREK GÖNDERİLMEKTEDİR. ÜRÜNÜ DENEME SIRASINDA OLUŞABİLECEK HATALARDAN ŞİRKETİMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.
  • BU DURUMLARDA DEĞİŞİM YAPILMAZ.
  • ETİKETİ KOPMUŞ OLARAK GÖNDERİLEN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM YAPILMAZ.
  • KAMPANYALI ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM YAPILMAZ.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR